COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Vánoce s fantazií

Vánoce, Vánoce přicházejí…. Vítejte na naší vánoční stránce Dr. Oetker, kde najdete inspiraci na vánoční pečení a zdobení.

Nabízíme Vám široký sortiment na vánoční pečení a kreativní zdobení. Hlavně zde najdete inspiraci pro nové recepty, jak na vánoční cukroví nebo dorty, tak na slané a sladké dobroty.

Jako novinku pro letošní vánoční období jsme pro Vás připravili dvě kvalitní kakaa – Holandské kakao a Přírodní kakao. Provonět kuchyň si můžete našim Perníkovým kořením a nejen perníčky ozdobit novou Zdobicí polevou tmavou kakaovou.

Fantazii se meze nekladou. S naší širokou nabídkou zdobení a receptů je to jednoduché. A vaše výtvory budou vypadat jak od cukráře.

Podívejte se na recepty klasické i netradiční. Udělejte si radost Perníkovou chaloupkou, kterou ozdobíte společně s dětmi podle vaší fantazie. Tradiční vánoční cukroví můžete zpestřit Marcipánovými brambory nebo Štolovými kopečky, po kterých se jen zapráší. Sváteční lanýže nebo Vanilkové dukáty budou chuťovou ozdobou vašeho svátečního stolu.

Nebo můžete překvapit ve velkém stylu pro větší společnost, dokonalým Vánočním crocquembouchem nebo Vánočním dortem.

Na Silvestra pohostíte Silvestrovskými cupcakes s vaječným koňakem. Nebo raději něco slaného? Slaný závin na párty nebo Olivové spirálky jsou ideální na příjemné posezení s přáteli.

Přejeme vám krásné adventní dny a klidné prožití vánočních svátků s vašimi blízkými.

Vše nejlepší do nového roku přeje Váš Dr. Oetker

 

                                   

Recepty (1 z 1)
 ZDOBENÍ

Veselé vánoční zdobení

více o zdobení
 VANILKOVÝ CUKR

100% přírodní vanilkové aroma.

Více o vanilkovém cukru

Výrobky na vánoční pečení (67 Výrobky)

TIPY NA PŘÍPRAVU

Videorecept na vánočku

Vánoce si bez vánočky nelze představit. Ve videoreceptu Dr.Oetker zjistíte, že upéct ani uplést vánočku není žádná věda.

 POLEVA

Luxusní čokoládová poleva

více
 SMETA-FIX

Ztužovač šlehačky Smeta-fix

Více o Smeta-fixu
 FACEBOOK DR. OETKER

Dr. Oetker je tady pro vás!

Staňte se našimi fanoušky!