COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Vánoce s vůní jehličí

Vítejte na naší vánoční tematické stránce Dr. Oetker, kde najdete inspiraci na vánoční pečení a zdobení.

Nabízíme Vám široký sortiment na vánoční pečení a  i kreativní zdobení. Najdete zde inspiraci na nové recepty, jak na vánoční cukroví nebo dorty, tak na slané a sladké dobroty. 

Cítíte tu vůni? Vůni perníčků, skořice a hlavně vanilky, která je neodmyslitelnou součástí vánočního pečení. To je pro nás ta pravá vůně Vánoc, kterou vám chceme nabídnout. 

Novinkami  letošní vánoční sezóny jsou  Třtinový cukr s mletým vanilkovým luskem, jedinečná zlatavá kombinace nerafinovaného třtinového cukru se 6% prvotřídního mletého vanilkového lusku  nebo Vanilkový lusk Bourbon, pro ty, kteří preferují celý vanilkový lusk té nejvyšší kvality. Z  dekoračního sortimentu nabízíme Fondán kakaová potahovací hmota pro ty, kteří chtějí vykouzlit krásný kakaový dort. Nebo pro hravé vánočné pečení  Sněhové pečivo na přípravu pusinek, kokosek nebo makronek.  

S naší širokou nabídkou zdobení a receptů je to jednoduché!  A vaše výtvory budou vypadat a chutnat jako od cukráře :).

Podívejte se na recepty klasické i netradiční. Udělejte radost Vosími hnízdy, které ocení snad každý milovník vánočního nepečeného cukroví. Tradiční vánoční cukroví můžete zpestřit Pistáciovými rohlíčky nebo  Skořicovými klubíčky,  po kterých se jen zapráší. Švestkovo-marcipánové pralinky budou chuťovou ozdobou vašeho svátečního stolu.

Nebo můžete překvapit ve velkém stylu pro větší společnost, dokonalým zimním Krtkovým dortem, Tvarohovou štolou s brusinkami nebo Vánočním štrůdlem s vanilkovou omáčkou

Na Silvestra pohostíte dospělé vynikajícím  domácím Vaječným koňakem nebo děti voňavým Čajovým punčem.  Nebo raději něco slaného?  Taštičky s játry a cibulovým konfetem  nebo Řepové tartaletky s fetou  jsou ideální na příjemné posezení s přáteli a přivítání nového roku. 

A pokud rádi soutěžíte, otevřte adventní kalendář, tipujte správné odpovědi a vyhrajte v naší soutěži vánoční balíček Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od 1. 12. až do 22. 12. 2019.

Přejeme vám krásné adventní dny a klidné prožití vánočních svátků s vašimi blízkými.

Vše nejlepší do nového roku přeje Váš Dr. Oetker

                                   

Recepty ( 1 z 1 )
ZDOBENÍ
Veselé vánoční zdobení
více o zdobení
VANILKOVÝ CUKR
100% přírodní vanilkové aroma.
Více o vanilkovém cukru

Výrobky na vánoční pečení (67 Výrobků)

TIPY NA PŘÍPRAVU

Videorecept na vánočku

Vánoce si bez vánočky nelze představit. Ve videoreceptu Dr.Oetker zjistíte, že upéct ani uplést vánočku není žádná věda.

POLEVA
Luxusní čokoládová poleva
více
SMETA-FIX
Ztužovač šlehačky Smeta-fix
Více o Smeta-fixu
FACEBOOK DR. OETKER
Dr. Oetker je tady pro vás!
Staňte se našimi fanoušky!