Vánoční nadílka

Vítáme Vás na vánoční tematické stránce Dr. Oetker, kde najdete inspiraci na pečení a zdobení, a to nejen vánoční.

Nabízíme Vám široký sortiment výrobků na  pečení i kreativní zdobení. Najdete zde inspiraci na nové recepty, jak na vánoční cukroví nebo dorty, tak na sladké i  slané dobroty, např. na Silvestra. S naší pomocí  bude Vaše vánoční cukroví vypadat a chutnat jako od cukráře ☺.

Už se těšíte co letos upečete nového a čím překvapíte? A co letos najdete pod stromečkem? 

My Vám už nyní nadělíme naši jedinečnou,  kakaovou novinku – Černé kakao Dr. Oetker. Intenzivní kakao černé barvy pro dokonalé tmavé obarvení těst a  polev, bez přidaných barviv. Vyzkoušejte si také nové  atraktivních recepty s tímto kakaem. Kakaové černé dortíčky nebo Plněné ořechy v tmavém provedení budou raritou na Vašem vánočním stole. 

Kvásková vánočka krásně provoní zase celý Váš vánočně vyzdobený byt. Vyzkoušejte naše Skořicová klubíčka,  Švestkovo-marcipánové pralinky nebo Pistáciové rohlíčky  a uvidíte, jak všechny okouzlíte. Slané tyčinky nebo Preclíky se budou zase vyjímat na silvestrovském stole.

A pokud rádi soutěžíte, otevřete adventní kalendář a  tipujte správné odpovědi. Můžete vyhrát  v naší oblíbené soutěži atraktivní vánoční balíček Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od neděle 29.11. až do 20. 12. 2020. Výhry rozdáváme každý den! 

Přejeme vám krásné adventní dny a klidné prožití vánočních svátků.

Vše nejlepší do nového roku přeje Váš Dr. Oetker    

Vánoční recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept Mikulášské marcipánové brambory
Videorecept na vánočku

Výrobky na vánoční pečení