Vánoční radosti

Vánoce, Vánoce přicházejí ……

Pomalu začínáme přemýšlet jaké budou ty letošní Vánoce. Svátky plné smíchu a radosti, rodinných setkání, překvapení pod stromečkem a dobrého jídla. Pojďte tento kouzelný čas přivítat spolu s námi.

Máme pro Vás skvělé novinky!

Finesse Pomerančová kůra  z čerstvých pomerančů z Itálie a Španělska. Novinka pouze na vánoční trh! Dr. Oetker Pomerančová kůra je čerstvě nastrouhaná, měkká díky originálnímu balení v ochranné atmosféře, která zaručuje její čerstvost.

Nadýchaná Vánočka pro celou rodinu! Moderní řešení svátečního pečení

Rozšířili jsme pro Vás vánoční nabídku směsí na pečení.

K oblíbeným voňavým Perníčkům a ihned měkkým Kokoskám jsme přidali ještě Vánočku, které nemůže na vánočním stole chybět!

Vyzkoušejte si moderní a rychlou přípravu doma dozlatova upečené vláčné a voňavé vánočky.

Nabídku přípravků na pečení Dr. Oetker rozšiřujeme o ty, bez kterých si neumíme představit podzimní švestkové koláče, klasické české buchty nebo frgále a svatební koláčky! 

Milovníci máku zbystřete! Na trh přichází 2 výrobky Dr. Oetker prvotřídní kvality z jemně mletého modrého máku:

100% Mák mletý 200 g - náš mletý mák je prvotřídní 100% jemně mletý český modrý mák s příjemnou makovou vůní, nasládlou chutí a krásnou modrou barvou.

Pokud si chcete připravit makový závin nebo koláče pohodlněji, sáhněte po jedinečné Makové náplni Dr. Oetker. Náplň je rovněž z jemně mletého modrého máku, vyznačuje se dokonalou plnou makovou chutí, krásnou barvou a je připravena k okamžitému použití!

A naše tipy na nové vánoční recepty?

Dokonalá vánoční bábovka nebo Čokoládové kuličky se sušeným ovocem budou mít zaručeně úspěch!  A pro děti  připravte roztomilého  Sněhuláka.

Chcete si připravit originální jedlou dekoraci?  Pak jsme tady my s našimi tipy. Nabízíme Vám na slavnostně prostřený stůl krásné Medové vanilkové domečky, Adventní svíčky nebo Vánoční ozdoby.

I letos budete mít možnost soutěžit o atraktivní ceny v oblíbené Adventní soutěži od 27. 11. do 18. 12.

Každý den zveřejníme jednu vědomostní otázku týkající se sortimentu Dr. Oetker na internetové stránce vanoce.soutezoetker.cz.

Hrajte s námi každý den a zvyšte si tak šanci na výhru! Vyhrávat se bude nástěnný a stolní kalendář Dr. Oetker 2023 „Pečeme s láskou“, sada 3 originálních vykrajovátek „Perníček“ a výrobky Dr. Oetker na vánoční pečení. Hodně štěstí.

Radost z pečení a krásné Vánoce Vám přeje Váš Dr. Oetker

Vánoční recepty

Recepty ( 1 z 1 )