Jarní dobroty

Vychutnejte si jaro plnými doušky.

Je báječné se těšit z maličkostí. Doufáme, že naše recepty a novinky jsou právě jednou z nich. My máme vždy radost z každého jednoho receptu, který se nám povede a který Vám můžeme předat.

Novinkou letošního jara je Tmavý karob, který je moderní alternativou kakaa. Používá se stejně jako kakao, ale bez nutnosti tolik doslazovat. Karob je přirozeně sladký, a proto může být množství přidaného cukru v receptu až o 1/3 nižší než při použití kakaa.

Vyzkoušejte Karobový jablečný perník s karobovou polevou  nebo lahodné Karobové jablečno-hruškové smoothie. Všechny informace a recepty najdete na https://www.oetker.cz/cz-cs/nase-vyrobky/prisady-na-peceni/kakao/tmavy-karob nebo na naší stránce https://www.oetker.cz/pribeh-kakaa

Na velikonočním slavnostním stole nesmí chybět mazanec, ochutnejte náš Domácí kváskový mazanec s Žitným kváskem. Boží milosti a Kakaový beránek je klasikou pro toto období. A co vyzkoušet Jarní čokoládový dort nebo  Banánový dort Vajíčko , tyto dobroty určitě udělají Vám i Vašim blízkým radost. 

Krtkův dort letos slaví 20 let! Připravili jsme pro Vás narozeninovou zlatou edici, soutěž a také velmi atraktivní recepty, např. Krtkův dort  Beruška nebo Cup cakes z Krtkova dortu. 

Další inspirativní recepty, rady  a novinky najdete na našich stránkách.

A pokud rádi soutěžíte, tipujte správné odpovědi a vyhrajte v naší oblíbené jarní soutěži zajímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od 18.3. do 1.4. 2021.

Přivítejte jaro společně s námi!

Váš Dr. Oetker

Velikonoční recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept - Jablečný Sachrův dort

Výrobky na velikonoční pečení