COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Jarní radosti

Vychutnejte si jaro plnými doušky.

Pojďte s námi přivítat jaro! Opět jsme pro vás připravili spoustu novinek i nových originálních receptů. Jako vždy jsme je pro Vás nejen vymysleli, ale také vyzkoušeli a samozřejmě ochutnali. Tudíž se můžete těšit na výbornou dávku jarních radostí také ve vaší kuchyni.

Originální jarní novinkou je křehký sněhový dort s příběhem. Křehké těsto + malinový krém + čerstvé ovoce to je Pavlova dort Dr. Oetker. Jeho variabilita je opravdu veliká. Vyzkoušejte lahodné Mini dortíky Pavlova nebo potěšte nádhernou Kyticí růží. Na velikonoční svátky pak připravte krásný Velikonoční věnec Pavlova nebo Barevné věnečky Pavlova, které rozjasní váš jarní stůl.

Pro růžově laděné jaro jsme připravili další novinku, Dekor mix růžový. A hned můžete vyzkoušet oblíbené a jednoduché Donuty s růžovým zdobením z našich Buchet.

Pro jarní dobrou náladu připravte Jarní ananasový dort s barevnými květinami nebo kynuté Jarní sluníčko se švestkovými povidly. Jsou krásné nejen pro oko, ale i výborně chutnají.

Čokoládový velikonoční beránek nebo Velikonoční beránek s pudingem nesmí určitě chybět o nejdůležitějších jarních svátcích. Ale originální Banánový dort Vajíčko nebo Velikonoční dort to je to pravé překvapení! Další inspirativní recepty a rady najdete na našich stránkách.

A pokud rádi soutěžíte, tipujte správné odpovědi a vyhrajte v naší jarní soutěži zajímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od čtvrtka 4. 4. až do 18. 4. 2019.

Přejeme Vám dobrou chuť a mnoho jarních radostí!

Váš Dr. Oetker

Recepty ( 1 z 1 )

Výrobky na velikonoční pečení (63 Výrobků)

Tipy na přípravu

Videorecept - Roláda se šlehačkou

Péct bez mouky? Ano, jde to! Upečte si křehkou roládu bez mouky, která nepopraská! Ve videu Dr.Oetker se snadno naučíte, jak na to!