Oslavy jara

Vychutnejte si jaro plnými doušky.

Jsme rádi, že vám opět před Velikonocemi můžeme předat další dávku originálních receptů a inspirací na pečení.  Letos chceme spolu s vámi přivítat jaro příjemně a barevně. Nechte se inspirovat. Vyberte si z mnoha chutných dobrot.

A nebylo by to pravé jaro, kdybychom pro vás neměli připravené také novinky! Náš sortiment obohacujeme o jedinečné výrobky.  Určitě je vyzkoušejte!

Naše originální recepty Špenátový quiche nebo Perníkový dort s marcipánovou polevou s použitím Jedlé sody Dr. Oetker jsou dokonalým doplňkem tradičních velikonočních specialit. 

A z klasických velikonočních  receptů  musíte ochutnat  Velikonoční linecká vajíčka připravená  z naší Bábovky nebo rozplývající se Boží milosti.  Pro jarní barevnou náladu je dokonalá a veselá  Muffinová  kytička

A nebo raději něco slaného? Z naší další novinky VEGA Gelu můžete připravit lehkou večeři nebo pohoštění v podobě Zeleninového VEGA aspiku,  delikátního Krému z modrého sýra s karamelizovanou cibulkou nebo Řepný aspik

Další inspirativní recepty, rady  a novinky najdete na našich stránkách.

A pokud rádi soutěžíte, tipujte správné odpovědi a vyhrajte v naší jarní soutěži zajímavé ceny a novinky Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce.
Soutěž probíhá od středy 1. 4 . až do 10. 4. 2020.


Přivítejte jaro barevně společně s námi!

Váš Dr. Oetker 

Recepty ( 1 z 1 )