Rozkvetlé jaro

Vychutnejte si jaro plnými doušky.

Svátky jara, Velikonoce jsou za dveřmi.   Letos jsme pro Vás vybrali recepty, které se nesou v trendu našich novinek a jara. Jarní období a svátky si jistě užijete ☺

Novinkou letošního jara jsou 100 % vaječné bílky, které jsou ideální na jednoduchou přípravu sněhového těsta. Jsou vhodné nejen na pečení, ale i jako zdroj kvalitního proteinu do koktejlů a kaší.

Vyzkoušejte recept na Barevné věnečky Pavlova nebo si jako dekoraci na slavností stůl upečte Velikonoční věnec Pavlova.

Další novinkou, kterou jsme obohatili náš dekorační sortiment, jsou Čokoládové kousky na zdobení dezertů, sladkých jídel nebo na pečení přímo do těst. Kvalitní čokoláda vylepší cokoliv! Pro své blízké můžete připravit dokonalý dezert, Ořechové pusinky s pařížskou šlehačkou  doladěné čokoládovými kousky. 

Už jste zkoušeli náš Velikonoční dort s vaječným likérem? Na pohled vypadá výborně a i tak chutná 😊! Díky našemu 100% Mletému máku, který se vyznačuje vysokým obsahem vlákniny, vápníku a železa, vám bude zaručeně chutnat.

Novým receptem jsou Velikonoční slané cup cakes,  které jsou zajímavou alternativou ke klasické nádivce.

Chcete si jarně a krásně vyzdobit byt nebo venkovní truhlíky. Náš jednoduchý tip na Jarní dekorační ozdoby je ten pravý.   

Další inspirativní recepty, rady a informace o novinkách najdete na našich stránkách.

A pokud rádi soutěžíte, tipujte správné odpovědi a vyhrajte v naší oblíbené Jarní soutěži zajímavé ceny a na vyzkoušení i novinky Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od 24.3. do 6.4.2023.

Věříme, že pečení podle našich receptů Vás bude bavit stejně tak, jako nás bavilo jejich vymýšlení, zkoušení a ochutnávání ve Zkušební kuchyni Dr. Oetker na Kladně.

Přivítejte jaro společně s námi!

Rozkvetlé jaro Vám přeje

Váš Dr. Oetker

Velikonoční recepty

Recepty ( 1 z 1 )