COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Zmrzliny

Kreativní nápady na přípravu zmrzlin, které snadno realizujete sami

Léto je tady a první teplé sluneční paprsky vzbuzují chuť a náladu na přípravu báječně krémových zmrzlinových kreací pro velké i malé, mladé i staré.

Nechte se okouzlit v letní den naší osvěžující Jahodovo-vanilkovou zmrzlinou nebo rozmazlujte sebe i své blízké zmrzlinou Delicious Double Chocolate, která se rozplývá na jazyku. Kreativní, vynikající a odpovídající trendům, to jsou naše letní zmrzlinové nápady. Ať již v poháru, v kornoutu nebo podávané ve sklenici, vyzkoušejte rozmanitost a najdete si své osobní favority!

Přejeme Vám spoustu zábavy při ochutnávání.

OBSAH

DVĚ NOVINKY od Dr. Oetker (2 Výrobků)

Jedinečná poctivá zmrzlina, kterou si připravíte doma snadno a rychle.

Milujete zmrzlinu a rádi v kuchyni experimentujete? Pak budete určitě nadšeni z novinek od Dr. Oetker! Směsi v prášku pro přípravu vynikající domácí zmrzliny nabízejí nekonečné množství chutí podle vlastní fantazie. Zmrzlinu s příchutí vanilky nebo čokolády připravíte doma během chvilky. Můžete do ní přidat třeba ovoce, rozdrcené sušenky, najemno nasekanou čokoládu či ovocný džem. 

Příprava je velmi jednoduchá. Budete potřebovat směs v prášku pro přípravu zmrzliny Dr. Oetker (vanilkovou nebo čokoládovou) a 150 ml vychlazeného plnotučného mléka. To nalijete do vysoké nádoby, přidáte obsah sáčku a tři minuty šleháte elektrickým ručním šlehačem. Podle vlastní fantazie můžete přidat i jiné ingredience, ale nemusíte, vynikající bude i samotná. Směs pak přelijete do plastové zavírací nádoby, uložíte na 30 minut do ledničky a poté nejméně na 5 hodin do mrazáku. Z jednoho balení připravíte 4 porce lahodné domácí zmrzliny.

Recepty
Bezva tipy na zmrzlinové nápady
Připravte si vlastní zmrzlinu podle ověřených receptů
Zmrzliny Dr. Oetker
Jedinečné zmrzliny s nekonečným množstvím chutí
Vytvořte si nekonečné množství chutí podle vlastní fantazie
Zákaznická linka
Dr. Oetker je tu pro Vás!
Kontaktní formulář