COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Tipy na správnou přihlášku

Jasně – na správnou přihlášku nemá nikdo patent. Naše tipy Vám ale mají pomoci v tom, aby se Vaše přihláška u nás setkala s co nejlepším ohlasem. Na této stránce naleznete pouze všeobecné rady.

1

Podklady přihlášky

Nezapomeňte zároveň s přihláškou odeslat všechny nezbytné podklady, a sice:

  • motivační dopis, v němž nám sdělíte, jaký typ pozice by Vám nejlépe vyhovoval, kdy u nás můžete nastoupit (jedná-li se o stáž: ideální časový úsek), a jaké odborné a osobní zájmy si k nám přinášíte; v dopise byste nám
  • strukturovaný životopis, z něhož – vedle Vašeho dosavadního vzdělání a příp. dosavadních profesních zkušeností – budou vyplývat rovněž Vaše odborná know-how a dodatečné znalosti (cizí jazyky, dovednost práce na PC, řidičský průkaz atd.)
  • chcete-li u nás psát závěrečnou práci, uveďte navrhované tém
2

Jak se ucházet?

Nejrychleji a nejefektivněji jsme schopni zpracovávat online přihlášky – měli byste to tudíž nejprve zkusit touto cestou.

3

Příprava na uchazečský pohovor

Uchazečský pohovor slouží k tomu, abychom Vás lépe poznali – a Vy nás. Ověříte si, zda se k nám hodíte – a zda si u nás dokážete představit dlouhodobě orientovanou kariéru. Pochopitelně neškodí, když se na pohovor pečlivě připravíte tím, že si o naší firmě dohledáte informace: Na naší webové stránce naleznete o firmě Dr. Oetker spoustu zajímavostí. Věděli jste například, že u spotřebitelů v Německu bodujeme jako nejznámější, nejoblíbenější a nejčastěji používaná značka potravin? Že jsme rodinnou firmou – a zároveň společností, která nabízí profesní šance v mezinárodním měřítku? Chcete-li kvalitou utvářet budoucnost, jste u nás správně. Využijte tedy své příležitosti a přijďte se nám představit osobně!