Používání cookies na stránkách Dr. Oetker

Pokračováním v prohlížení těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací

Klub přátel Dr. Oetker

Co znamená být členem Klubu přátel Dr. Oetker?

Člen Klubu přátel bude informován o důležitých obchodních i marketingových aktivitách společnosti Dr. Oetker. Bude dostávat pravidelné i mimořádné marketingových sdělení, obchodní nabídky, informace o novinkách a nové recepty zdarma. Může si vybrat jakou formu komunikace preferuje.

Člen Klubu přátel má automaticky založený účet v e-shopu Dr. Oetker (tímto nevzniká povinnost nákupu) a může nakupovat za zvýhodněné členské ceny. Stačí se při nákupu na e-shopu přihlásit pod emailem a heslem, kterým se zaregistroval do Klubu přátel Dr. Oetker.

Člen Klubu přátel bude informován o zajímavých školeních a kurzech (např. kurzy vaření a pečení) a jiných aktivitách organizovaných společností Dr. Oetker.

Být členem Klubu přátel Dr. Oetker se vyplatí!


Jak se mohu stát novým členem Klubu přátel Dr. Oetker?

Kvůli zvýšené bezpečnosti a ochraně Vašich osobních údajů je nutné Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů potvrdit ve dvou krocích:

1. krok: vyplnění osobních údajů a potvrzení podmínek jejich zpracování.

2. krok: potvrzení Vašeho souhlasu a dokončení registrace prostřednictvím Vašeho e-mailu. Na Váš e-mail uvedený v registračním formuláři Vám během několika minut přijde e-mail od společnosti Dr. Oetker. Zkontrolujte si v něm prosím Vaše osobní údaje, a pokud vše souhlasí, klikněte na podtržený odkaz.

Tímto dokončíte svoji registraci a automaticky se pak stanete členem Klubu přátel Dr. Oetker. Žádné další podmínky k registraci do našeho Klubu přátel již nejsou.

 

Jste členem Klubu přátel Dr. Oetker a přejete si změnit Vaše údaje?
Přihlašte se zde Vaším emailem a heslem a můžete si Vaše údaje upravit nebo změnit.

Přejete si Váš souhlas odvolat?

Upozorňujeme, že odvoláním souhlasu dojde k trvalému odstranění Vašeho účtu z Klubu přátel Dr. Oetker. 

Přihlašte se zde Vaším emailem a heslem a můžete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat.