COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Zaměstnavatel podle Vašeho gusta:

Vítejte ve firmě Dr. Oetker!

Dr. Oetker Vás vítá! „Kvalita je nejlepší recept“ – to platí nejen pro naše výrobky, z nichž mají potěšení zákazníci v mnoha zemích světa, nýbrž také, a dokonce zejména, pro zacházení s našimi zaměstnanci. Náš mezinárodní úspěch by přece nebyl možný bez lidí, kteří spolu s námi vyvíjejí neustále nová zákaznická řešení, kteří dosahují hmatatelných výsledků a kteří při svém jednání berou v potaz dlouhodobou perspektivu. V tom se naše společnost podobá dobrému jídlu, jež se může vydařit jedině pomocí nejlepších přísad a nezbytné pečlivosti.

Přes 9 500 zaměstnanců na celém světě vnáší do naší společnosti své know-how, své nápady a své nadšení. Staňte se jedním z nich! Zjistěte, jaké možnosti Vám nabízíme pro Váš rozvoj a individuální kariéru podle Vašeho gusta. Zažijte jedinečnou atmosféru, v níž, spolu s kompetentními kolegy, můžete samostatně jednat, využívat prostor pro iniciativu a realizovat nápady. Poznejte, co to znamená, když se kvalitou utváří budoucnost. Navzdory, nebo snad právě díky mezinárodnímu duchu jsme zůstali tím, kým jsme již od svého založení roku 1891 – rodinným podnikem, který sází na kvalitu. Ve firmě Dr. Oetker objevíte potenciál své osobní kariéry. Těšíme se na Vás!

Více o Vašich kariérních možnostech ve firmě          Dr. Oetker:

Svým zaměstnancům toho nabízíme spoustu – nejen pestrý svět našich produktů! Dovolte, abychom Vám představili své přednosti:


Máme pro Vás třešničku na dortu

Naše nabídka pro Vás

Naše produkty si získávají své zákazníky, naše firma dlouhodobě roste a úspěšně se prosazuje na mezinárodních trzích – za to vše vděčíme svým zaměstnancům. Proto považujeme za důležité, abychom jim vytvořili optimální rámcové podmínky – nejen co se týče profesních perspektiv, nýbrž i kupříkladu ohledně slučitelnosti profese a rodiny. K tomu patří flexibilní pracovní doby, rozličné modely pro zaměstnance na částečný úvazek a – podle dané činnosti – možnost pracovat z domácí kanceláře.