Flag
Kariéra
Více
Kariéra ve společnosti Dr. Oetker
Kariéra

Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne dlouhodobou perspektivu kariéry podle Vašeho gusta? V tom případě vítejte ve firmě Dr. Oetker! Zveme Vás na výpravu za objevováním našeho světa a Vašich šancí v naší společnosti – včetně mezinárodních perspektiv. Již od svého založení roku 1891 se naše firma řídí heslem: Kvalitou utváříme budoucnost. Přidáte se k nám? Posilte náš tým a přijďte na chuť kariéře! Upozornění: Z důvodů čitelnosti nepoužíváme na následujících stránkách genderově neutrální formulace. Pochopitelně se však obracíme na všechny ženy i muže bez rozdílu.

Dr. Oetker patří k nejlepším zaměstnavatelům světa

Umístění: #1 v Potravinářství a #26 Celkově

Jsme potěšeni, že jsme se již čtvrtý rok po sobě umístili na seznamu nejlepších zaměstnavatelů světa Forbes, kde jsme obsadili 1. místo v potravinářském sektoru a celkově jsme se umístili na 26. místě.

Picture - 68897Forbes_WorldsBestEmployers_2023_Rec_White.jpg

Forbes ve spolupráci se společností Statista provedl průzkum u více než 170 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a sestavil žebříček 700 nadnárodních společností a institucí. V roce 2023 se jedná již o sedmé zveřejnění výročního seznamu.

Účastníci průzkumu byli dotázáni, zda by doporučili svou společnost ostatním a hodnotili svého zaměstnavatele na základě kritérií, jako je rozvoj talentů, možnosti práce na dálku, výhody rodičovské dovolené, rozmanitost, rovnováha mezi pracovním a soukromým životem a hrdost na produkty nebo služby společnosti. Účastníci byli také požádáni, aby ohodnotili ostatní zaměstnavatele ve svých odvětvích, kteří vynikli buď pozitivně, nebo negativně.

To je vynikající výsledek, který uznává důležitost silné a konzistentní značky zaměstnavatele v mezinárodním měřítku. Takový výsledek jsme dosáhli jen díky všem našim kolegům a kolegyním z celého světa, jejichž vášeň a energie přispívají ke kultuře společnosti Dr. Oetker, které je založená na hodnotách a zaměřená na lidi. Skutečně věříme, že ve společnosti Dr. Oetker jsou to právě lidé, kteří z ní dělají skvělé místo pro práci.

Picture -

  1. Máme práci, která "chutná"
  2. Žádný open space - každý má klid na svou práci
  3. Splnění dětského snu ... pokud milujete puding, tak jako my
  4. Práce u nás je příjemná
  5. Jsme součástí mezinárodní rodinné firmy
  6. V popředí zájmu jsou zaměstnanci
  7. Budujeme silnou značku na trhu
  8. Stabilní kolektiv, kde každého znáte jménem

Pracovní místa a žádosti

Správný recept na pracovní pozici snů