COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Pro lidi, kteří chtějí kvalitou utvářet budoucnost

Co Vás u nás očekává

Tým a značka, tradice a dynamika. Od svého založení až dodnes zůstal Dr. Oetker tím, čím byl na počátku: rodinným podnikem, v němž je budoucnost utvářena kvalitou. Dnes je Dr. Oetker mezinárodně činná společnost s pobočkami na všech kontinentech. Svou podnikatelskou zodpovědnost přitom bereme velmi vážně. Zodpovědnost za společnost, jejíž součástí jsme, za životní prostředí, které nám nabízí své zdroje, z nichž vzniká paleta našich výrobků, a především za své zaměstnance, kteří den za dnem vyvíjejí spolehlivě úspěšná řešení v nejlepší kvalitě.

Oni a jejich nadšení pro věc jsou garantem stabilní důvěry spotřebitelů v naši značku. Činíme tedy spoustu věcí pro to, aby se naši zaměstnanci u nás cítili dobře a mohli se dlouhodobě rozvíjet. Stanete-li se členy našeho týmu, poznáte to sami již od prvního dne. Podporujte nás v hledání charismatických řešení. Využijte šanci na růst v energickém týmu. Přesvědčíte se, že dlouhodobý úspěch není pouze výsadou naší společnosti – je dosažitelný i pro Vás a Vaši kariéru. Ve firmě Dr. Oetker totiž usilujeme o výsledky, které účinkují dlouhodobě.

Proto platí: Individuálně Vás podporujeme, skýtáme Vám prostor pro iniciativu a rozsáhlou nabídkou možností dalšího vzdělávání Vám dáváme šanci na utváření Vaší budoucnosti podle Vašich představ. Chceme, abyste u nás měli možnost plně využít svůj potenciál a osobnostně růst. Jsme nezávislým rodinným podnikem působícím ve 40 zemích světa, a můžeme Vám tedy nabídnout mezinárodní možnosti uplatnění a současně perspektivu dlouhodobého zaměstnání. Sázíme totiž na zvyšování odbornosti našich talentovaných zaměstnanců a manažerské osobnosti rekrutujeme převážně z vlastních řad.

Richard Oetker: „Zodpovědnost za naše zaměstnance je odjakživa imperativem naší podnikatelské činnosti. Ve firmě Dr. Oetker je člověk tím nejdůležitějším. Souhra zaměstnanců a podnikatelských cílů je zaměřena na kontinuitu a dlouhodobost. Tvoříme tým, který se společně zasazuje o úspěch tohoto podniku a dělá pro něj vše. Každý úsek našeho podniku, každý zaměstnanec je důležitý. V atmosféře kolegiality ve firmě Dr. Oetker, na národní i nadnárodní úrovni, všichni úzce spolupracují. Jakožto regionálně ukotvený a zároveň globálně činný rodinný podnik nabízíme motivovaným a angažovaným zaměstnancům řadu šancí a zajímavých úkolů. Kvalitou utváříme budoucnost – a to i s Vámi.“

Nyní jste na řadě Vy: Zveme Vás k utváření budoucnosti jednoho z nejúspěšnějších a nejznámějších značkových výrobců. Vsaďte na kvalitu – i pro svou kariéru. Vítejte ve firmě Dr. Oetker!