COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Mnoho přísad, jeden požitek:

Kontinuální vzdělávání a rozvoj ve firmě Dr. Oetker

Základem receptu na úspěšnou budoucnost jste Vy: komunikativní osobnost s výrazným citem pro kvalitu, s hlavou plnou idejí, s chutí do samostatného plnění úkolů a týmového zvládání výzev. Osobnost, která zpochybňuje zajetá schémata, přichází s novými tématy a nachází řešení, místo toho, aby jen pojmenovávala problémy. A pokud pro Vás hodnoty, jako je respekt, kolegialita a dlouhodobě orientované myšlení, znamenají tolik, co pro nás, rádi bychom Vám pomohli z těchto přísad namíchat dlouhodobou kariéru: prostřednictvím naší nabídky kontinuálního vzdělávání!

Nabízíme řadu možností pro individuální rozvoj a spoustu podpůrných programů pro různé skupiny zaměstnanců jak v oblasti prodeje a odbytu, tak i v odborně technické oblasti. Usilujeme o to, abyste byli schopni vyvíjet řešení střižená na míru zákazníkům a přičinili se o náš společný úspěch. Manažerské osobnosti nacházíme především v řadách svých zaměstnanců a v této souvislosti jsme podnikli řadu opatření a nastartovali řadu iniciativ.

Tato paleta zahrnuje spoustu interních seminářů a programů pro různé cílové skupiny, kterou doplňuje řada externích tréninků a jazykových kurzů. Nadto nabízíme dlouhodobá a krátkodobá opatření, která jsou střižena na míru danému zaměstnanci. Uvidíme-li, že Vás Vaše práce baví, rádi Vám umožníme, abyste nasbírali solidní zkušenosti v nejrůznějších sortimentech a odděleních firmy, a budeme Vás podporovat, pokud se rozhodnete pro činnost v zahraničí. Rychle se tak zapracujete do vyšších, zodpovědných pozic, resp. nasměrujete svou kariéru žádoucím směrem.

Nyní je to na Vás: Objevte možnosti, které nabízíme Vám a Vašemu individuálnímu rozvoji a kariéře. Podívejte se na naši mezinárodní burzu pracovních míst, vytipujte si zde tu správnou pracovní pozici a přihlaste se o ni.