Flag

Kakao

Bio kakao
Inspirace
Bio kakao

Plně v trendu moderní doby. Bio kakao Dr. Oetker je prvotřídní kakao holandského typu z certifikovaných bio farem vypěstované udržitelnou metodou s respektem k životnímu prostředí a lidem. Naše kakao ve 100% bio kvalitě se vyznačuje plnou kakaovou chutí i vůní a krásnou hnědočervenou barvou.

Bio kakao

100% holandské bio kakao se sníženým obsahem tuku se vyznačuje bohatou chuťí a krásnou hnědočervenou barvou. Nadchne všechny vyznavače bio trendu, kteří upřednostňují vysokou kvalitu potravin.

Dopřejte si maximální požitek při použití Bio kakaa Dr. Oetker do tradičního i moderního pečení, při přípravě oblíbených nebo zcela nových dezertů, do smoothie, kaší, ale i do horkého kakaa nebo čokolády.

Na vnitřní straně obalu naleznete recept na originální Kakaový mls.

Certifikovaný bio výrobek!

Bio kakao je certifikovaný bio výrobek z udržitelných zdrojů s certifikátem Rainforest Alliance. 

Rainforest Alliance je nezisková organizace sídlící v New Yorku. Jejím cílem je zachování biodiverzity pomocí aplikace postupů udržitelného rozvoje v zemědělství, lesnictví, turistice a v jiných odvětvích. Rainforest Alliance certifikuje kávu i jiné produkty a služby, a to v případě, že jejich výroba či poskytování se řídí určitými standardy.

Naše výrobky

Více informací

Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálních sítích