COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Radost být spolu u jednoho stolu

 

16.3. se nám svět skutečně na chvíli zúžil na pár metrů čtverečních. Do našich životů vstoupil nouzový stav a karanténa.

To, co nám celou dobu pomáhalo, byli naši nejbližší, naše rodina. Byli to ti, se kterými je radost být spolu u jednoho stolu.  

 

 

Jsme v tom s vámi od začátku

16.3. – začíná nám karanténa
a kdo nepracuje ve výrobě, musí pro jistotu pracovat z domova. Na Instagramu jsme udělali kategorii Náš tým peče, kde vás inspirujeme našimi recepty:)

25.3. – všude okolo jen špatné zprávy :(
Váháme, jestli dělat každoroční soutěž, nebo ji zrušit. Nakonec se ptáme vás na Facebooku – a pro zrušení je jen 1 z téměř 800 hlasujících! ♥

 

27.3. – chceme vás zabavit a startujeme novou výzvu #pecuprotebe. Každý týden odměňujeme balíčkem ty nejkrásnější výtvory, které nám nafotíte a zašlete. Zatím rozdáno přes 50 balíčků!

 

7.4. – anoooo, zábava je ta správná cesta! Čím dál tím více nám ukazujete, že potřebujete rozveselit, a tak vymýšlíme další formáty, soutěže a legrácky pro dospěláky i naše nejmenší.

16.4. – pomáháme, kde se dá,
a posíláme potraviny na všechny světové strany. Třeba v domově důchodců v Rudné si přáli pizzy, tak jsme poslali rovnou 100 kusů Ristorante a Casa di Mama.

23.4. – pouštíme do éteru nové recepty a návody, ať se můžete naučit něco nového. S Mirkou Slavíkovou spouštíme novou stránku, točíme video návody na výrobu dortů ♥

Podporujeme IZS

 

Těm nejvíce vytíženým – lékařům, hasičům i policii z Integrovaného záchranného systému – dodává naše divize Dr. Oetker Professional, která zásobuje školní jídelny a jiné gastronomické provozy, suroviny na přípravu obědů.
Zapojili jsme se i do výzvy Vaříme nepostradatelným!

 

 

 

11 850

obědů denně

 

FN BRNO | ŠJ HOLEČKOVA | STADION BŘECLAV | ZAŘÍZENÍ SLUŽEB MINISTERSTVA VNITRA | VAŘÍME NEPOSTRADATELNÝM
ZSMV PRAHA 10 | FNSP BRNO BOHUNICE

 

 

A stále nekončíme

I nadále pro vás budeme pořádat soutěže, abychom vám zvedli náladu!

Pořád se můžete těšit na inspiraci prostřednictvím zajímavých tipů a receptů pro zábavu i poučení.

A stále budeme připraveni pomáhat všude, kde to bude aktuálně potřeba.

Sledujte nás!

Pizzy Dr. Oetker

Pečeme s láskou

Paula

Instagram pečení