Flag
Okamžiky týkající se udržitelnosti,
které nám všem dělají radost.
REALiZACE UDRŽiTELNÝCH ZMĚN

Myšlenka, že „i málo může znamenat hodně“, poukazuje na to, jak malé kroky postupně vedou k významným změnám – zejména když je děláme společně. Jsme tu proto, abychom vytvářeli příjemné gastronomické okamžiky pro všechny. Proto se při výrobě produktů značky Dr. Oetker, které všichni milujeme, snažíme o větší udržitelnost a inkluzivnost.

Jsme na cestě – nabízíme udržitelnější suroviny, neustále snižujeme obsah soli a cukru v našich produktech, rozšiřujeme naši nabídku rostlinných alternativ, zlepšujeme přístupnost receptů a v maximální možné míře se snažíme minimalizovat množství plastových obalů.

Ve společnosti Dr. Oetker považujeme za svoji povinnost informovat o našich krocích v oblasti udržitelnosti. Stanovujeme si velké cíle a usilovně pracujeme na jejich dosahování. Zároveň si uvědomujeme, že se vždy dá udělat ještě víc. Krok za krokem pracujeme na udržitelnější budoucnosti a v každé fázi informujeme o našem nejnovějším pokroku. Víme, že i vy se snažíte chránit planetu – proto vám chceme pomoct dělat různá menší rozhodnutí, která v konečném důsledku znamenají hodně.

JAK ZAČíT

Existuje mnoho způsobů, jak zapracovat udržitelnost do našich každodenních činností.

V našich pěti hlavních oblastech zaměření – Výživa, Udržitelné získávání surovin, Minimalizace odpadu, Klimatická opatření a Inkluzivnost – podnikáme kroky, které postupně přinášejí velké změny. Společně můžeme vytvořit lepší budoucnost.

Více o hlavních oblastech zaměření

Zpráva o udržitelnosti 2022

Představujeme náš příběh: naše zpráva o udržitelnosti popisuje naši cestu k udržitelnějšímu podnikání.

Přečtěte si naši zprávu
Přečtěte si naši zprávu
Přečtěte si naši zprávu
Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálních sítích