COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Příprava moučníků hrkáním

Svět lahodné chuti

Dokonale krémový s rychlou přípravou. To je Crème Olé. Nepostradatelný při použití do hrkacích receptů a oblíbený jako dezert pro jakoukoliv příležitost.

Hrk, hrk a je to! Olé!

Příprava moučníků hrkáním je moderní, opravdu rychlá a jednoduchá. Stačí uzavíratelná nádoba, do které vsypete nebo vlijete přísady na těsto nebo náplň. Uzavřete, intenzivně pár sekund třesete (hrkáte) a těsto nebo náplň jsou hotové!

1

Co vše budete potřebovat?

Hrkací dózu – originální Dr. Oetker anebo můžete použít i dobře uzavíratelnou nádobu o obsahu min. 3 litrů na uchovávání potravin, kterou určitě máte doma po ruce.

Podle zvoleného receptu využijete Crème Olé, ať už čokoládový, vanilkový anebo kokosový. Dále Ztužovač šlehačky Smeta-fix Dr. Oetker, různobarevné cukrárenské želé, želatinu, nebo vanilkový cukr. A samozřejmě mouku, vejce, cukr, ovoce a ostatní obvyklé suroviny.

2

Tipy a rady

Proč je lepší použít originální hrkací dózu Dr. Oetker? Víko má v sobě otvor na zaslepení – můžete zahrkat a postupně přidávat další suroviny.

Proč použít výrobky Dr. Oetker – všechny jsme vyzkoušeli a otestovali v našich receptech pro záruku skvělého výsledku.

Nezapomínejte nikdy na svou fantazii a využijte celou škálu různorodého zdobení Dr. Oetker od pestrého sypání až po oplatkové květiny.

Hrk Hrk recepty
Hrkací recepty s Crème Olé
Přejít k receptům
Smeta-fix
Ztužovač šlehačky Smeta-fix
Více o Smeta-fixu
Vanilkový cukr
100% přírodní vanilkové aroma.
Více o vanilkovém cukru