COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Značka Dr. Oetker

Značka Dr. Oetker svým mottem „Kvalita je nejlepší recept“ nese spotřebitelům jednoznačné poselství: „Výrobky Dr. Oetker mají vynikající chuť, jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.“

V povědomí spotřebitelů je značka svázána s určitými vlastnostmi výrobku, což je pro společnost Dr. Oetker zavazující. Proto také vynakládá Dr. Oetker maximální úsilí, aby kvalita, kterou spotřebitelé od značky očekávají, jim byla vždy zaručena. Společnost Dr. Oetker trvale pružně reaguje na měnící se preference spotřebitelů, o čemž svědčí i každoroční množství inovací.

Chuť

Chuť

Naším cílem je, aby značka Dr. Oetker na výrobku byla symbolem výborné chuti a příjemné vůně. Proto se výrobky Dr. Oetker se vyrábějí s maximální péčí a výhradně z vysoce kvalitních surovin.

 

 

Kvalita a bezpečnost výrobků

Chuť

Výrobky Dr. Oetker nenabízejí jen jedinečný chuťový zážitek, ale také velmi vysoký standard kvality a bezpečnosti. Suroviny pocházející výhradně od dodavatelů, kteří jsou před započetím spolupráce důkladně prověřeni, musí splňovat přesné požadavky a musí obstát v přísných kontrolách kvality. Společnost Dr. Oetker je zařadí do výroby pouze tehdy, pokud těmto kritériím vyhoví. Kromě toho je celý proces výroby neustále testován z hlediska dodržování všech nutných legislativních požadavků v oblasti kvality, bezpečnosti výroby, chuti výrobků a spolehlivosti výrobků.

 

 

Recepty a informace

Chuť

Společnost Dr. Oetker je vždy připravena spotřebitelům pomoci a poradit. Prostřednictvím telefonické zákaznické linky, e-mailu nebo internetu můžete navázat kontakt se zkušenými odborníky ze Zkušební kuchyně Dr. Oetker v Kladně, kteří jsou vám vždy ochotni podat pomocnou ruku. Pod značkou Pečeme s láskou vydává společnost Dr.Oetker také knihy, kalendáře a receptáře, které jsou vždy plné inspirativních nápadů na přípravu sladkých i slaných moučníků, dezertů a zavařenin. Všechny recepty vydané v publikacích Pečeme s láskou byly pečlivě vyzkoušeny ve Zkušební kuchyni Dr. Oetker a jsou napsány tak, aby se při dodržení postupu podařily i těm, kteří s pečením teprve začínají.

Spolehlivost

Chuť

Výrobky společnosti Dr. Oetker dokáže připravit každý – nejsou potřebné žádné předchozí znalosti v oblasti vaření nebo pečení. Výrobky Dr. Oetker šetří čas i úsilí a vždy se podaří. Zkušební kuchyně společnosti Dr. Oetker zaručuje spolehlivost při přípravě a vynikající chuť výrobků. Právě ve Zkušební kuchyni Dr. Oetker jsou vyvíjeny nové receptury a následně testovány výrobky v podmínkách běžné kuchyně.

Inovace

Dr. Oetker pružně reaguje na požadavky spotřebitelů ať již inovacemi stávajících výrobků nebo nově vyvinutými výrobky. Díky investicím do výzkumu a vývoje může Dr. Oetker stále nabízet moderní výrobky, které splňují neustále se měnící požadavky spotřebitelů.