Akce

Prosinec 2022

V pondělí 5. 12. 2022 proběhla tradiční mikulášská besídka spojená se zdobením perníčků v SOS dětských vesničkách v Karlových Varech.

Po dvou letech se na společné setkání těšily nejen samotné děti, ale i všichni dospělí. Naše zkušební kuchyně napekla pro děti krásné a voňavé perníčky. Nejvíce bylo perníčků ve formě panáčka. Nechyběly ale ani hvězdy, komety a další originální tvary.

Akce se vydařila nad naše očekávání. Děti byly od začátku nadšené a zdobily všemi druhy zdobení, které jsme jim přivezli. Velké ohlasy měla i plyšová kráva Paula v nadživotní velikosti, která dětem rozdávala čerstvý puding. Pravou mikulášskou atmosféru si užili i dospělí, kteří neváhali a také si ozdobili pár perníčků. Na závěr všechny potěšil příchod čerta a Mikuláše. Už se všichni těšíme na další rok 😊.

Fotky z akce naleznete zde ve fotogalerii

Březen 2022

Na jarní a velikonoční pečení jsme do všech SOS dětských vesniček poskytli různé naše výrobky. Na snídaně a svačinky pudingy nebo ovesné a rýžové kaše. Také Bábovky a Perník na víkendové mlsání.  A mnoho dalších výrobků pro společné pečení. Nechyběli ani narozeninové dorty jako je nejoblíbenější Krtkův dort.

Březen 2022

I SOS dětské vesničky pomáhají ukrajinským rodinám, které musely opustit své domovy kvůli válečnému konfliktu. Poskytli jim dopravu z Ukrajiny, bydlení, tak i základní vybavení do domácnosti.  I my v Dr. Oetker jsme se velice rádi přidali k pomoci a poskytli jsme 333 ubytovaným maminkám a dětem pudingy, ovesné a rýžové kaše.

Listopad 2021

Vánoční pečení může začít 😊.  Do všech SOS dětských vesniček dorazily naše výrobky včetně snídaňových ovesných a rýžových kaší. Pudingy a směsi samozřejmě také.

Duben 2021

Výrobky Dr. Oetker na velikonoční pečení byly doručeny do všech SOS dětských vesniček. Pudingy, směsi na pečení i ostatní výrobky byly využity při domácím pečení a vaření.

Prosinec 2020

Každoroční vánoční besídku v SOS vesničkách jsme museli v roce 2020 odložit, epidemie nám to bohužel překazila. I tak ale děti nepřišly zkrátka :-) Vymysleli jsme pro ně aktivitu na procvičení šikovnosti a kreativity. Do vesniček v Brně a Karlových Varech jsme zaslali naše výrobky na zdobení a velké, 21cm perníčky z animované pohádky o Shrekovi. Výsledné výtvory nás úplně dojaly, hlavně ty nejmenší děti se s úkolem popraly opravdu krásně! Na nejlepší výtvory se můžete podívat zde

Listopad 2020

Tradičně jsme i letos do všech SOS dětských vesniček poslali výrobky Dr. Oetker, abychom všem před Vánocemi udělali radost.

Červenec 2020

Na letní pečení proběhlo předání  výrobků Dr. Oetker do všech SOS dětských  vesniček.

Prosinec 2019

A opět po roce jsme navštívili SOS dětské vesničky v Karlových Varech. Všichni se na nás moc těšili a účast byla opravdu veliká. Společně jsme ozdobili přes 1000 perníčky a asi 500 muffinů. Všichni s nadšením zdobili a výtvory bylo opravdu nádherné, k nakousnutí.   

Fotky naleznete zde ve fotogalerii.

Říjen 2019

Na vánoční pečení jsme do všech SOS dětských vesniček poslali naše výrobky.

Duben 2019

Pravidelně jako každý rok naší spolupráce jsme poskytli pro všechny SOS vesničky výrobky pro velikonoční pečení. Letos navíc jsme poslali i knihy Pečeme s láskou, které udělají velkou radost.

Únor 2019

Na Kladně proběhlo společné setkání generálního ředitele pana Debreckého a paní ředitelky Šalátové. Při této příležitosti byl oficiálně SOS dětským vesničkám předán darovací šek.

 

 

Prosinec 2018

V prosinci opět proběhlo milé vánoční setkání s dětmi a dospělými v SOS vesničce v Karlových Varech. Tradiční zdobení perníčků a muffinů, na které se všichni už moc těšili. Každoročně je to jedna z nejvíce oblíbených akcí v rámci SOS dětských vesniček v Karlových Varech. Bylo napečeno přes 800 perníčků a asi 200 muffinů a ve finále bylo všechno nádherně nazdobeno. Jako překvapení přišla i kravička Paula, se kterou děti hned dováděly.

Fotky z akce naleznete zde ve fotogalerii

Listopad 2018

SOS vesničky obdržely výrobky Dr. Oetker na vánoční pečení.

Březen 2018

Dr. Oetker opět poskytl pro všechny SOS vesničky výrobky na velikonoční pečení.

Prosinec 2017

Děti, ale i dospělí z SOS dětské vesničky v Karlových Varech, se už moc těšili na tradiční zdobení vánočních perníčků a mini muffinů, které probíhalo před Mikulášskou besídkou. Všichni se nadšeně vrhli do zdobení a jejich výtvory byli opravdu okouzlující. Jako překvapení pro nás děti upekli nádherný velký dort Paula. Nakonec jsme si na něm všichni moc pochutnali.

Fotky z akce naleznete zde ve fotogalerii.

Listopad 2017

Jako již tradičně všechny SOS vesničky obdržely výrobky Dr. Oetker na vánoční pečení.

Březen 2017

Dr. Oetker poskytl pro všechny SOS vesničky výrobky na velikonoční a jarní pečení.

Prosinec 2016

Jako již tradičně proběhlo na Mikuláše v SOS vesničce v Karlových Varech oblíbené vánoční zdobení perníčků a perníkových muffinů s dětmi, maminkami a tetami. Děti byly šikovné a zdobení je bavilo. Jako překvapení na závěr za dětmi opět přišla jejich oblíbená kravička Paula.

Fotky z akce naleznete zde ve fotogalerii.

Listopad 2016

Všechny SOS vesničky obdržely výrobky Dr. Oetker na vánoční pečení.

Březen 2016

Všem SOS dětským vesničkám byly doručeny výrobky Dr. Oetker na velikonoční pečení.

Leden 2016

Na začátku roku 2016 došlo k prodloužení spolupráce mezi Dr. Oetker a SOS dětskými vesničkami a k navýšení darované částky na období 2016-2018.

Prosinec 2015

Na Mikuláše proběhlo tradiční vánoční zdobení perníkových muffinů s dětmi a maminkami v SOS dětské vesničce v Karlových Varech. S dětmi si přišla pohrát i kravička Paula.

Zde naleznete fotogalerii.

 

 

Listopad 2015

Dr. Oetker vyrobil 20 000 ks Vanilkového cukru s logem SOS dětských vesniček, který byl odeslán všem dárcům jako vánoční voňavé poděkování.

Říjen 2015

Všechny SOS dětské vesničky dostaly výrobky Dr. Oetker pro vánoční pečení.

Březen 2015

V roce 2015 firma Dr. Oetker poskytla na velikonoční období výrobky pro všechny SOS vesničky.

Listopad 2014

Letošní vánoční besídka, na které si děti s maminkami z SOS dětské vesničky ozdobili vánoční perníčky a muffiny, proběhla v Karlových Varech. Zde naleznete fotogalerii.

 

 

 

Březen 2013

Tradiční velikonoční besídka, na které si děti s maminkami z SOS dětské vesničky Chvalčov a zástupci Dr. Oetker ozdobili kytičky z lineckého těsta a zajíčky z muffinů. 

Leden 2013

V roce 2013 došlo k prodloužení spolupráce mezi Dr.Oetker a SOS dětskými vesničkami na období 2013-2015.

Prosinec 2012

Mikulášská besídka v SOS dětské vesničce Brno-Medlánky. Děti si mimo jiné mohly společně se zástupci Dr. Oetker ozdobit perníkového Mikuláše i čerta, vánoční perníčky a muffiny.

Jak si děti zdobení užily, se můžete podívat v naší fotogalerii.

 

Listopad 2012

Vánoční věcný dar v podobě výrobků Dr. Oetker rozvezen do všech tří SOS dětských vesniček.

Březen 2012

Účast na velikonoční besídce, kde si děti spolu se zástupci společnosti Dr. Oetker mohli ozdobit jahodové linecké kytičky a zajíčky z muffinů. Fotogalerii z akce naleznete ZDE

Dodávka výrobků Dr. Oetker pro velikonoční pečení do všech tří SOS dětských vesniček.

 

Prosinec 2011

Účast na vánoční besídce v SOS dětské vesničce Karlovy Vary, kde si děti mimo jiné mohly společně se zástupci společnosti Dr. Oetker vyzkoušet zdobení adventního perníkového věnce a pletení vánočky.

Fotogalerii naleznete ZDE

 

Listopad 2011

Dodávka výrobků Dr. Oetker pro vánoční pečení do všech tří SOS dětských vesniček.

Červenec 2011

Uspořádání dobrovolné celofiremní sbírky ve společnosti Dr. Oetker, z jejíhož výtěžku bylo pořízeno sportovní vybavení pro SOS dětskou vesničku Karlovy Vary Doubí.

Květen 2011

Návštěva dětí z SOS dětské vesničky Karlovy Vary v závodě Dr. Oetker Kladno. Pro děti byly připraveny soutěže (např. poznávání příchutí pudingu, kreslení křídami) a prohlídka výroby.

Duben 2011

Účast na velikonoční besídce SOS dětské vesničky v Karlových Varech, kde děti společně se zástupci společnosti Dr. Oetker zdobili velikonoční perníčky a barvily velikonoční vajíčka.

Březen 2011

Dodávka výrobků Dr. Oetker pro jarní pečení do všech tří SOS dětských vesniček.

Listopad 2010

Zorganizována akce "Vánoční pečení 2010" s dětmi z SOS vesničky Karlovy Vary a zástupci společnosti Dr. Oetker, kde děti pekly a zdobily vánoční cukroví.

Vytvoření společného vánočního PF 2011. Prohlédnout si jej můžete ZDE

 

Říjen 2010

Návštěva zástupců společnosti Dr. Oetker v SOS vesničce Chvalčov ku příležitosti 40. výročí od jejího založení.

Červen 2010

Návštěva zástupců společnosti Dr. Oetker v SOS vesničce Doubí, Karlovy Vary. Při této příležitosti byla vítězce soutěže v kreslení slečně Radce P. předána výhra, kterou je zlatý přívěšek ve tvaru srdce.

Fotogalerii naleznete ZDE

 

Květen 2010

Vyhodnocení soutěže v kreslení a odměnění jednoho vybraného výherce z každé vesničky zlatým přívěskem ve tvaru srdce od Dr. Oetker.

Soutěžní výkresy naleznete ZDE

 

 

Březen 2010

Dodávka výrobků Dr. Oetker nejen pro velikonoční pečení všech tří SOS dětských vesniček

Březen 2010

Finanční prostředky na opravu hydroinstalace v 1. domě v SOS vesničce Chvalčov a opravu střech na 2 domech v SOS vesničce Doubí jsou dány Sdružení SOS dětských vesniček firmou Dr. Oetker k dispozici.

Únor 2010

Podpis tříleté smlouvy a zahájení spolupráce

Souhlas se sledováním

Byli bychom rádi za Váš souhlas, abychom my a naši partneři mohli používat soubory cookies a podobné technologie a mohli díky tomu pochopit, jak naše internetové stránky využíváte. Umožní nám to lépe porozumět vašemu uživatelskému chování a můžeme mu naše internetové stránky přizpůsobit. Dále bychom spolu s našimi partnery rádi používali tyto údaje pro vytváření personalizovaných nabídek na jejich platformách.

Pokud s tím souhlasíte, klikněte, prosím, na „Souhlasím“. Váš souhlas výslovně zahrnuje také případné předání údajů do Spojených států amerických (dále jen „USA“) ve smyslu článku 49 GDPR. Podrobnější informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů, zde najdete také další informace o předávání dat poskytovatelům technologií a partnerům v USA. Svůj názor můžete změnit kdykoliv.

Nezbytné funkce

K zajištění základních funkcí našich internetových stránek potřebujeme soubory cookies a podobné technologie. Patří sem např. uložení těchto nastavení. Jejich využití je zcela nezbytné, proto tuto možnost nelze vypnout.

Vždy aktivní
Analytika a personalizace

Dále bychom se rádi dozvěděli, jak využíváte naše internetové stránky, abychom je pro vás a ostatní uživatele mohli optimalizovat. Pro tento účel používáme soubory cookies a podobné technologie sledující chování uživatelů, což nám pomáhá vylepšit pro Vás naši nabídku.

Využíváme také poskytovatele technologií, kteří mohou zpracovávat vaše údaje v USA. V takovém případě existuje potenciální riziko, že bezpečnostní služby USA mohou získat přístup k Vašim osobním údajům ve velkém rozsahu a bez předchozího upozornění a že proti tomu nebudete moci podniknout účinné právní kroky v USA.

Ano

Odmítám

(Re-)Marketing / sdílení údajů se třetími stranami

Pro uzpůsobení našich marketingových kampaní vašim potřebám potřebujeme shromáždit údaje o tom, jak se na naše internetové stránky dostáváte a jak interagujete s našimi reklamami. Díky tomu pro Vás můžeme vytvářet nejen lepší reklamy, ale i samotný obsah. Naši marketingoví partneři tyto informace používají také ke svým vlastním účelům, např. k personalizaci Vašeho účtu nebo profilu na jejich platformě.

Spolupracujeme také s partnery, kteří mohou zpracovávat vaše údaje v USA. V takovém případě existuje potenciální riziko, že bezpečnostní služby USA mohou získat přístup k Vašim osobním údajům ve velkém rozsahu a bez předchozího upozornění a že proti tomu nebudete moci podniknout účinné právní kroky v USA.

Ano

Odmítám