COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Ovesné kaše

Vyberte si podle svých zvyklostí nebo momentální chuti.

Pro opravdový chuťový zážitek jsme pro Vás připravili Ovesné kaše Dr. Oetker s různorodými příchutěmi. Vyberte si podle svých zvyklostí nebo momentální chuti. 

Máte rádi klasiku? Ochutnejte Ovesnou kaši Natural s přírodní vanilkou nebo Ovesnou kaši s jablky, rozinkami a skořicí. Pro milovníky čokolády je připravena Ovesná kaše Čokoláda a zatoužíte-li po lesních plodech sáhněte po kaši Brusnice.

Získejte potřebnou vitalitu z kvalitní snídaně nebo svačiny. Vyvážená receptura s vysokým obsahem ovesných vloček a beta-glukanů, které přispívají k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.

Ovesné vločky obsahují i další prospěšné látky a živiny jako vápník, železo, fosfor, zinek nebo vitamín K.

Ovesná kaše s vanilkovou příchutí skvěle chutná s čerstvým ovocem, ořechy, strouhaným kokosem nebo slunečnicovými semínky. Obsahuje 70% celozrnných ovesných vloček a extrahovaný mletý vanilkový lusk.

Ovesná kaše Jablka a skořice obsahuje 65% celozrnných ovesných vloček a skořici, která je zdrojem manganu a antioxidantů.

Ovesná kaše Čokoláda obsahuje 60% celozrnných ovesných vloček a čokoládové kousky. Čokoláda patří k nejoblíbenějším na světě :)

Ovesná kaše Brusnice obsahuje 60% celozrnných ovesných vloček a brusinky, které jsou zdrojem vitamínu C a antioxidantů.

V nabídce máme i větší balení kaší obsahující 4 jednoporcová balení v krabici. Všechny druhy obsahují lněná semínka a přinášejí zdravé a jedinečné příchutě. 

Goji je tajemstvím čínské medicíny. První zmínky o něm pocházejí z 2. století před n. l. Toto zázračné ovoce je běžnou součástí jídelníčku tamního obyvatelstva, které věří, že se jedná o "plod dlouhověkosti".

Pokud vás láká chuť Açaí, vězte, že vyzkoušíte chuť plodů palmy rostoucí v amazonských deštných pralesích. Plody Açaí konzumovali pro své příznivé účinky již domorodé kmeny Jižní Ameriky a můžete je najít i v dnešních brazilských pokrmech.

Trojici atraktivních chutí uzavírá Rakytník - výjimečná rostlina s plody syté oranžovo-červené barvy, jejíž kořeny sahají do tibetské a čínské medicíny. Lidstvo využívá jeho léčebné účinky už 2 500 let, a to zejména pro všestranné využití a blahodárný vliv na organismus.

Nevíte, kterou kaši si vybrat? Vyzkoušejte všechny! Dobrou chuť.

 

Věděli jste, že: Plody rakytníku využívala už tradiční čínská a tibetská medicína. Tento vytrvalý keř pocházející z Asie se pěstuje i u nás. Pozor má ostré trny a podzimní sklizeň oranžových bobulí je potřeba provádět opatrně. V kaších Dr. Oetker se lněnými semínky a rakytníkem si jeho pozitivní účinky můžete vychutnat bez obav.