COOKIES na webu DR. OETKER

Tento web uloží soubory cookies do Vašeho zařízení, aby umožnil lepší fungování stránek. Více informací zde.

Rýžové kaše

Rychlá a zdravá snídaně nebo svačina

Rýžové kaše Dr. Oetker obohacují sortiment rychlých a zdravých snídaní či svačin. 

Rýže je považována za prospěšnou a zdravou potravinu, která je lehce stravitelná a neobsahuje lepek, takže je vhodná i pro osoby s celiakií. 

Teplá rýžová kaše Vás příjemně prohřeje a zasytí. Vybrat si můžete variantu Rýžová kaše Dr. Oetker s kousky jablek a skořicí, meruňkovou nebo s chia semínky, které jsou vynikajícím zdrojem bílkovin. Kaše s chia semínky je neochucená a můžete si ji tak ochutit podle vlastní fantazie nejlépe čerstvým ovocem, ale také ovocem kompotovaným nebo sušeným.

V praktickém balení v sáčku po jedné porci ji můžete mít stále při ruce. Stačí vsypat do 150 ml horké vody, zamíchat a hned můžete stolovat.

Rýžové kaše Dr. Oetker jsou přirozeně bezlepkové a lehce stravitelné. Pro vitalitu a energii do Vašeho dne.

Rýžová kaše Chia Natural - jedinečný originální druh bez přidaného cukru a s chia semínky, které jsou zdrojem bílkovin, vlákniny, minerálů a stopových prvků. Je připravená na ochucení podle vlastní chuti. Můžete přidat ovoce, ořechy, javorový sirup, med nebo kousky hořké čokolády či mletou skořici. 

Rýžová kaše meruňková - obsahuje sušené meruňky plné antioxidantů včetně flavonoidů. Užijte si lahodnou a jemnou chuť meruněk ke snídani nebo svačince.

Rýžová kaše jablko-skořicová - obsahuje sušená jablka a mletou skořici. Lehce stravitelná kaše s oblíbenou příchutí pro energii a vitalitu do Vašeho dne.