Flag

Recepty pod sezóny

Jahodová sezóna
Inspirace
Recepty pod sezóny
Jahodová sezóna

Jemná vůně, svěží červená barva, sladká chuť! Každý rok se nemůžeme dočkat, až ochutnáme první čerstvé jahody. Nechte se svést chutí léta a objevte božské recepty z jemných plodů. Ať již jde o klasický džem nebo sladký sirup - vše je připravené raz dva a čekají jen na to, až je sníte! Pro milé pomocníky, na posezení při kávě u příbuzných nebo jako malý dárek pro přátele - sladká ovocná pozornost je vždy vítána. O to více, pokud ji sami připravíte. Rozmazlujte své blízké našimi skvělými nápady, darujte jahody uchované ve skleničce a potěšte tak své přátele!

https://media.graphassets.com/resize=fit:max,width:1000/output=format:jpg/W5uS3D3lSuGAIBunvvEe
20 výsledků

6 z 20 výsledků zobrazeno

ZAVAŘUJEME S DR. OETKER

Pektin

Picture - banner 2 image

ZAVAŘOVÁNÍ S DR.OETKER

Doma připravený džem chutná nejlépe!

Picture - banner 2 image

ZAVAŘOVÁNÍ S DR.OETKER

Doma připravený džem chutná nejlépe!

Ozdobte si spíž
Ozdobte si spíž
Jednoduché recepty na jahodové džemy

Ať už v zimě nebo v létě, džemy chutnají v každém ročním období. Hledáte klasický recept na jahodový džem, který připravíte jednoduše, rychle a který se zaručeně podaří? Pro klasický jahodový džem nepotřebujete nic víc než jahody a želírovací cukr. Pracovníci zkušební kuchyně Dr. Oetker pro Vás vyvinuli mnoho dalších variant klasického jahodového džemu - zjemněného levandulí, čerstvou mátou, pomerančovou šťávou nebo sektem. Váš džem se stane mimořádným zážitkem.

Jahodový džem a jahodová marmeláda

Divíte se, proč u nás nemůžete najít žádné recepty na jahodovou marmeládu? Podle nařízení Evropské unie může být pojem marmeláda používaný jen pro ovocné směsi tvořené z 20 % citrusovými plody. Protože tato podmínka není u jahodových marmelád splněna, musí být správný název jahodový džem. V rámci obvyklého vyjadřování se však pojmy marmeláda a džem, a též jahodová marmeláda a jahodový džem často zaměňují. Ať už použijete pro svůj jahodový džem jakékoliv označení, s recepty Dr. Oetker se zaručeně podaří.

Zavařování


Připravené s láskou
Ovocné poklady
Domácí chutnají nejlépe
Zavařujeme s fantazií
Ovocné chutě léta
Barvy ovoce
Zavařujeme džemy. Jak na to?
To nejlepší z ovoce
Nejlepší nápady pro vaše ovoce
Zavařujeme z našich zahrádek
Zavařujeme ovoce i zeleninu
Želírujeme tradičně i netradičně
Doma udělané chutnají nejlépe
Želírování
Chuť léta
Recepty na zavařování
Sledujte nás
Sledujte Dr. Oetker na sociálních sítích