
Na přípravu korpusu sušenky rozmixujeme, přidáme rozpuštěné máslo s vanilkovou pastou a promícháme. Směs vysypeme na dno formy a skleničkou utlačíme.
Na přípravu náplně plátky želatiny zalijeme vodou a necháme 10 minut nabobtnat, poté je
vymačkáme. Smetanu vyšleháme dotuha. Tvaroh smícháme s cukrem a mákem, a nakonec
vmícháme vyšlehanou smetanu.
Želatinu zahřejeme do rozpuštění (nevaříme), rozmícháme v ní 2 PL náplně a následně vmícháme do celé směsi. Náplň rozetřeme na korpus a vložíme do chladničky alespoň na 2 hodiny, nejlépe přes noc.
Na dokončení dortu mango oloupeme, nakrájíme na tenké plátky a poskládáme do tvaru růže. Dort-želé smícháme s cukrem a vodou, přivedeme k varu a vaříme 1 minutu. Po lžících ho naléváme na povrch dortu a necháme zatuhnout. Po zatuhnutí nakrájíme a podáváme.
Související recepty

Ube cheesecake

Duet

Borůvkový veganský dort s jedlými květy

Tvarohovo-piškotový dort

Kaštanové pyré

Mocca korunka

Borůvkovo-ricottový dort