Kouzelné Vánoce

Už se zase blíží kouzelný čas Vánoc. Ten krásný čas, který chceme strávit v rodinném kruhu. Ty přípravy kolem, které si užíváme v napjatém očekávání, aby Štědrý den byl skutečně nádherný.

Doufáme, že naše recepty, rady a tipy  Vám pomohou vytvořit úžasnou atmosféru. Nemusíte ale s pečením čekat až do Vánoc. Pečení si můžete užívat každý den a naše recepty a novinky Vám  pomůžou vytvořit něco nového a originálního.

Dokonalý chuťový zážitek, který Vás zaručeně  okouzlí! To jsou Drcené kakaové boby Dr. Oetker. Moderní superpotravina se širokým použitím do pečení nebo dezertů, snídaňových kaší nebo jako zdroj energie kdykoliv v průběhu dne.

Naše kakaové boby mají jemnou křupavou konzistenci, lehce kořeněnou a příjemně nahořklou chuť a vůni. Můžeme s nimi zdobit moučníky, cukroví, dát je přímo do těsta nebo je přidat do kaší či musli.

A jejich hlavní bonusy? Vyznačují se vysokým obsahem vlákniny, hořčíku a fosforu. Jsou zdrojem draslíku a mají nízký obsah cukru. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů i nervové soustavy. Kakaové boby Vám dodávají energii a dobrou náladu . 

To tu ještě nebylo! Unikátní cukrářská Poleva Duo kakao-skořice Dr. Oetker v limitované vánoční edici je lahodnou kombinací světlé skořicové polevy a tmavé kakaové polevy najednou. Originální receptura s duo efektem pro Vaše každodenní i sváteční pečení.

Už jsou opět tady! Na základě přání mnohých našich spotřebitelů jsme na vánoční trh opět připravili nezapomenutelné Kokosky Dr. Oetker.  Moderní směs na přípravu těsta pro vláčné a měkké kokosky. Příprava oblíbeného vánočního cukroví je nyní tak snadná, že ji zvládnou i děti! Ke směsi se přidají pouze 3 bílky a pomocí dvou lžic se z těsta tvoří kokosky. Vyzkoušejte originální a osvědčenou recepturu pro moderní přípravu krásně vláčných a ihned měkkých kokosek. Ideální doplněk ke klasickým Perníčkům Dr. Oetker.

A naše tipy na zajímavé recepty? 

Vyzkoušejte náš recept na Mandlový sen nebo  Pařížské rohlíčky a  uvidíte jaký budete mít úspěch!  Oba se rozplývají na jazyku a jsou dokonalé. 

Chcete si připravit originální jedlou dekoraci?  Pak jsme tady my s našimi tipy. Nabízíme Vám na slavnostně prostřený stůl krásný Perníkový věnec. Vyrobte si Křupavé kroužky nebo Vánoční ozdoby, kterými můžete ozdobit větev na svátečním stole nebo i vánoční stromeček. 

Nebo chcete okouzlit receptem na poslední chvíli? Naše Karobové nepečené kuličky nebo Datlové konfety jsou tou pravou rychlou tečkou na slavnostní stůl. 

S dětmi můžete připravit recept na Perníkoví sněhuláci a určitě Vám rády pomůžou se zdobením. 

Tip na vánoční jedlý dárek najdete pod názvem Domácí mandlový likér nebo Vaječný likér a nebo připravte krásně zabalený Domácí pečený čaj. Na další skvělé dárky se pak nezapomeňte podívat na našem e-shopu.

A pokud rádi soutěžíte, otevřete adventní kalendář a  tipujte správné odpovědi. Můžete vyhrát  v naší oblíbené soutěži atraktivní vánoční balíček Dr. Oetker. Podrobnosti najdete na naší soutěžní stránce. Soutěž probíhá od neděle 28. 11. až do 19. 12. 2021. Výhry rozdáváme každý den! Hodně štěstí. 

Radost z pečení a kouzelné Vánoce Vám přeje Váš Dr. Oetker 

Vánoční recepty

Recepty ( 1 z 1 )
Videorecept Mikulášské marcipánové brambory
Videorecept Metro řezy
Videorecept na vánočku

Výrobky na vánoční pečení